o firmie


 

 Gryf Podhale

- informatyka i architektura dla Podhala.
 

Firma nasza działa na Podhalu od 1995r. w branżach informatycznej i architektonicznej.

Posiadamy bogate doświadczenie w informatyzacji firm, sklepów, restauracji i hoteli. Oferujemy kompleksowe wyposażenie informatyczne firm począwszy od prostych kas dla małych punktów sprzedaży, poprzez kasy systemowe współpracujące z komputerami, komputery, oprogramowanie, sieci komputerowe aż po specjalizowane systemy sprzedaży dla bardziej wymagających klientów. 

Z naszych usług korzystają zarówno małe sklepiki i bary, jak też firmy usługowe, duże sklepy samoobsługowe, salony sprzedaży, hurtownie, restauracje, hotele oraz jednostki budżetowe takie jak szkoły czy jednostki opieki zdrowotnej.

U nas w sklepie można kupić towary z szeroko rozumianej branży informatycznej takie jak kasy fiskalne, komputery, monitory, notebooki, drukarki, oprogramowanie, sprzęt sieciowy, akcesoria, materiały eksploatacyjne, wyposażenie informatyczne sklepów i wiele innych.

Świadczymy też, na miejscu bądź u klienta, usługi naprawy sprzętu komputerowego, instalacji i konfiguracji oprogramowania, odwirusowania, kopiowania danych, konfiguracji urządzeń sieciowych i internetowych i inne.

Możemy się poszczycić znaczącymi osiągnięciami w branży architektonicznej. Projektujemy domy i budynki, przygotowujemy dokumentację do warunków zabudowy i pozwoleń na budowę, załatwiamy wszystkie czynności formalno - prawne związane z budową, począwszy od koncepcji architektonicznej aż po wybudowany obiekt.

Dewizą firmy Gryf Podhale jest sprawna, szybka i solidna obsługa klienta co potwierdza liczba kilku tysięcy zadowolonych z naszych usług klientów z terenu Podhala i nie tylko. Jeśli chcesz do nich dołączyć zadzwoń albo napisz, a najlepiej odwiedź nas osobiście – serdecznie zapraszamy.

adres: Zakopane, ul. Kamieniec 20

email: ___biuro@gryf.podhale.pl___

tel.: 536/60-30-30